ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TASTE OF FREEDOM İSİMLİ PROJEMİZİN SON HAREKETLİLİĞİ DE GERÇEKLEŞTRİLDİ

5 Avrupa ülkesinden 6 farklı kurumun ortaklığı ile yürüttüğümüz projede sona gelindi. İtalya’nın Elba adasında bulunan  Coopertiva Onlus isimli kuruma ve cezaevine ziyaret düzenleyen kurumumuz cezaevlerinin işleyişi ve eğitim olanakları hakkında bilgi edindi.
TASTE OF FREEDOM İSİMLİ PROJEMİZİN SON HAREKETLİLİĞİ DE GERÇEKLEŞTRİLDİ

5 Avrupa ülkesinden 6 farklı kurumun ortaklığı ile yürüttüğümüz projede sona gelindi. İtalya’nın Elba adasında bulunan  Coopertiva Onlus isimli kuruma ve cezaevine ziyaret düzenleyen kurumumuz cezaevlerinin işleyişi ve eğitim olanakları hakkında bilgi edindi.

Proje koordinatörümüz Özge TEMUÇİN ilk gün gerçekleştirdiği sunumda proje ekibiyle beraber hazırlamış oldukları “doğada kendiğilinden yetişen otlar” isimli çalışmayı anlatmıştır. Ortaklarımızın çok ilgisini çeken bu konuda daha fazla yaygınlaştırma yapmamızı talep etmişlerdir.

İkinci kurum olan Massa Marittima’da tüm ortakların 2 sene boyunca yaptıkları çalışmalar toparlanmış ve sunulmuştur. Proje koordinatörleri proje nihai raporu hakkında özel toplantılar gerçekleştirerek bölümleri paylaşmışlardır.

 

Projenin hareketlilikleri tamamlanırken müdürlüğümüz 12 hareketliliği geçerek tam 19 hareketlilik gerçekleştirmiştir.

Taste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalyaTaste of Freedeom İtalya

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.