ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürümüz Mehmet GÖRMÜŞ emekli oldu.

İlçemizde kısa bir süre görev yapmasına rağmen Milli Eğitim camiasında bir fiil 44 yıl hizmet yapan İlçe Şube Müdürümüz Mehmet GÖRMÜŞ emekli oldu. 
Şube Müdürümüz Mehmet GÖRMÜŞ emekli oldu.

İlçemizde kısa bir süre görev yapmasına rağmen Milli Eğitim camiasında bir fiil 44 yıl hizmet yapan İlçe Şube Müdürümüz Mehmet GÖRMÜŞ emekli oldu. İlçe Milli Eğitim personeli ve okul müdürlerinin katıldığı yemekte Milli Eğitimi Müdürümüz Yusuf Ziya YILDIRIM emekli olan Şube Müdürümüz Mehmet GÖRMÜŞ´e emeklilik günlerinin sağlık ve sıhhatli geçmesi temennisinde bulunarak belge ve hediyeleri takdim etti.

 Mehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ EmeklilikMehmet GÖRMÜŞ Emeklilik

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.