ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şiir Şölenimiz

Ayaş İlçe Milli Müdürlüğü bünyesinde Naime Ali Karataş Çok Programlı Anadolu Lisesi koordinesinde, diğer okulların destek ve katılımlarıyla 18/05/2015 tarihinde Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda hazırlanan şiir, dinletisi yapılmıştır.
Şiir Şölenimiz

Ayaş İlçe Milli Müdürlüğü bünyesinde Naime Ali Karataş Çok Programlı Anadolu Lisesi koordinesinde, diğer okulların destek ve katılımlarıyla 18/05/2015 tarihinde Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda hazırlanan şiir dinletisi yapılmıştır. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Tayyip KAHYAOĞLU, Ayaş Kaymakamı Sayın Hasan BALCI, Belediye Başkanı Sayın Bülent TAŞAN, Garnizon Komutanı Sayın Ali ŞAHİNER, İlçe Mili Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Ziya YILDIRIM, İlçe Müftüsü Sayın Şükür KÜÇÜK, Şube Müdürlerimiz Sayın Zehra KORKMAZ ve Ömer ÖZERDEM, Okul İdarecileri, Öğretmen, Öğrenci ve Halkın katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Şiirin önemi ve güzelliğine vurgu yapılan programda ney dinletisi, gitar ve yan flüt eşliğinde okunan şiir, şarkı ve türküler izleyenlerin duygulu ve eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlamıştır. Dinleti Karadeniz halk oyunları ekibinin gösterileriyle sona ermiştir.

 Şiir Şölenimiz

Şiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir Şölenimiz    Şiir ŞölenimizŞiir Şölenimiz  Şiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir ŞölenimizŞiir Şölenimiz Şiir Şölenimiz

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.