ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SEMİNER DÖNEMİ STRATEJİK PLAN TOPLANTILARI

Ayaş İlçe Milli Eğitim AR-GE Birimi sorumlusu Kezban GENÇ tarafından Stratejik Plan Hazırlamayla ilgili 22 – 23 Haziran 2015 tarihinde Halk Eğitim Merkezi’nde bilgilendirme ve rehberlik toplantıları yapılmıştır. 
SEMİNER DÖNEMİ STRATEJİK PLAN TOPLANTILARI

Ayaş İlçe Milli Eğitim AR-GE Birimi sorumlusu Kezban GENÇ tarafından Stratejik Plan Hazırlamayla ilgili 22 – 23 Haziran 2015 tarihinde Halk Eğitim Merkezi’nde bilgilendirme ve rehberlik toplantıları yapılmıştır. Okulların stratejik planlarından sorumlu okul müdür, müdür yardımcısı ve öğretmenlere yönelik yapılan toplantılar iki gün boyunca devam etmiş; okulların planları üzerinden uygulamalı olarak çalışılmış ve durum analizi bölümü gözden geçirilmiştir. İstek üzerine toplantılara devam edilmesine karar verilmiş ve 25.06.2015 tarihinde stratejik amaç, hedef ve performans göstergeleri hazırlamayla ilgili çalıştay yapılmıştır. Toplantıda stratejik planlarının okul ve kurumlar için önemine vurgu yapılmış, Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünün stratejik planı bu bağlamda katılımcılara kılavuzluk etmiştir. Çalışmalar soru-cevap, fikir alışverişleri ve sunularla daha etkili hale gelmiştir. Planın maliyetlendirme ve izleme- değerlendirme bölümü için ise 01.07.2015 tarihinde toplantı yapılmıştır.  

 

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.