ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Rıdvan Süer Anadolu Lisesi´nden Aşure Günü Etkinliği

İlçemiz Şehit Rıdvan Süer Anadolu Lisesi´nde düzenlenen Aşure Günü Etkinliği, ilçemizde birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, yardımseverlik ve hoşgörünün yaşandığını kanıtlar nitelikte yoğun katılımla kutlandı.
Şehit Rıdvan Süer Anadolu Lisesi´nden Aşure Günü Etkinliği

İlçemiz Şehit Rıdvan Süer Anadolu Lisesi´nde düzenlenen Aşure Günü Etkinliği, ilçemizde birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, yardımseverlik ve hoşgörünün yaşandığını kanıtlar nitelikte yoğun katılımla kutlandı.İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İrfan YURTDOĞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Ziya YILDIRIM, İlçe Şube Müdürü Zehra KORKMAZ, İlçe Müftüsü Şükür KÜÇÜK, Gençlik ve Spor Müdürü Aslan YILDIZ, Ak Parti İlçe başkanı Hakan DENİZ, Güdül İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer AYDIN ve Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan KALELİ, İlçemiz Okul/Kurum Müdürleri ve yardımcıları, öğretmen, öğrenci ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.  İlçemiz protokolünün öncelikli olarak öğrencilere, bizzat kendileri  aşure dağıtarak günün anlam ve önemini ortaya çıkarmış oldular.

Emeği geçen başta Okul Müdürü Hasan GÜLER ve Şehit Rıdvan Süer Anadolu Lisesi öğretmen, öğrenci ve personeline teşekkürlerimizi sunarız.

Aşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure GünüAşure Günü

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.