ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Hazırlama Semineri

Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2014- 2015 Haziran seminer dönemi  hizmetiçi eğitimleri kapsamında  öğretmenlerimize yönelik “Proje Hazırlama Semineri” verilmiştir. 
Proje Hazırlama Semineri

Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2014 - 2015 Haziran seminer dönemi hizmetiçi eğitimleri kapsamında öğretmenlerimize yönelik "Proje Hazırlama Semineri" verilmiştir. Bu seminerle ilçemizdeki öğretmenlerin ulusal projeler alanında daha verimli çalışması amaçlanmıştır. İl Milli Eğitim AR-GE birimi Ulusal Projeler Bölümünden Semiha Özkul ve Mehtap Öğe tarafından verilen seminerle, öğretmenlerimize "Bu Benim Eserim", "4006 Tübitak Bilim Fuarları" gibi projeler hakkında bilgi verildi. Bu bilgiler ışığında  öğretmenlere uygulamalar yaptırıldı. yapılan uygulamaların sunulması ve değerlendirmelerin ardından seminer tamamlanmıştır. ilçemize gelerek bizlere bu konuda destek veren  Semiha ÖZKUL ve Mehtap ÖĞE´ ye; ayrıca katılımda bulunan tüm öğretmenlerimize teşekür ederiz.

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.