ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) yetkilileri tarafından ‘’Güvenli İnternet Hizmeti Semineri’’ Verildi

      İlçemiz Halk Eğitim Merkezinde İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) yetkilileri tarafından ‘’Güvenli İnternet Hizmeti Semineri’’ Verildi.
İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) yetkilileri tarafından ‘’Güvenli İnternet Hizmeti Semineri’’ Verildi


İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Konferans salonunda İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) yetkilileri tarafından ‘’Güvenli İnternet Hizmeti Semineri’’ Şube Müdürümüz, Halk eğitim Merkezi Müdürümüz, öğrencilerimiz, bilişim teknolojileri öğretmenlerimiz ve rehberlik öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. 

Konferansın açılış konuşmasını İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu Başkanı Dr. Süleyman Basa yaparken, İMEF Genel Başkan Yardımcısı Nizamettin BİLİCİ, Başkent Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Çığır İLBAŞ, Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Öğretim Görevlisi Gizem ÖĞÜTÇÜ  ve Avukat Özgür ERALP tarafından sırasıyla İnternet Kullanımı, Güvenli İnternet ve İnternet Hukuku konularında paylaşımlar yapıldı.

Sosyal medyanın kullanımı ile ilgili dikkat edilmesi gereken konular ve yaşanmış olumsuz vak’a lar üzerinden örneklerle devam eden sunumlar soru-cevap bölümü ile sona ermiştir. Toplantı sonunda basit ama dikkate alınmayan konularda önemli bilgi sahibi olduklarını belirten katılımcılar. Başta İMEF olmak üzere tüm konuşmacılara teşekkür ettiler.

 

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.