ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemize Yeni Atanan Öğretmenlerle Toplantı.

Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Ziya YILDIRIM ve Şube Müdürü Zehra KORKMAZ İlçemize yeni atanan öğretmenlerle tanışma toplantısı yaptı.
İlçemize Yeni Atanan Öğretmenlerle Toplantı.

Ayaş

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Ziya YILDIRIM ve Şube Müdürü Zehra KORKMAZ İlçemize yeni atanan öğretmenlerle tanışma toplantısı yaptı.

İlçemiz hakkında tanıtıcı kısa bilgiler verildi. Öğretmenlerimizle tek tek sohbet eden müdürlerimiz yeni gelen öğretmenlerimiz hakkında bilgi edindi.

 Öğretmenlerimizin  istek ve arzularını dinleyen müdürlerimiz her alandaki çalışmalarda farkındalık oluşturarak en iyiyi yakalamaya çalıştıklarını ve öğretmenlerimizin de bu doğrultuda çalışmalar yapmalarını ve tüm çalışmalarında ilçe milli eğitim olarak arkalarında olduğunu belirtti. İyi dilek ve temennilerle toplantı sona ermiştir.

İlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenlerİlçemize yeni atanan öğretmenler

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.