ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gönül Dostları verdiği anlamlı mesajlarla gençliğin kalbini kazandı.

Ayaş´ta büyük bir ilgi gören Gönül Dostları verdiği anlamlı mesajlarla gençliğin kalbini kazandı.
Gönül Dostları verdiği anlamlı mesajlarla gençliğin kalbini kazandı.

         Beypazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve İlçe Müdürü Baha TEKİN ´ın yazdığı ve hocalığını yaptığı, Beypazarı Kaymakamlığı ve Beypazarı Belediye Başkan lığınca desteklenen ´´Gönül Dostları ´´ İçinde kalmasın ´´ Tiyatro oyunu Ayaş Kapalı Spor salonunda liseli gençlere sunuldu. 

       Ayaş´da büyük bir ilgi gören Gönül Dostları verdiği anlamlı mesajlarla gençliğin kalbini kazandı. Ayaş Kaymakamı Hasan BALCI, Ayaş Belediye Başkanı Bülent TAŞAN ve Milli Eğitim  Müdürü Yusuf Ziya YILDIRIM ´ın da Gönül Dostları´na olan anlamlı yaklaşımları ve baştan sona onların yanlarında olmaları büyük takdirle karşılandı.

 

         Ayaş Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen programda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Ziya YILDIRIM "Nasıl Ecel´in ne zaman geleceği belli değilse; Başımıza 1 dakika sonra ne geleceği belli değildir. Hepimiz istisnasız birer Engelli Adayıyız. Halimize şükrederek Engelli Kardeşlerimizi de o halleriyle kabullenip, velilerimizin çocuklarına, öğretmenlerimizin öğrencilerine, öğrencilerin de arkadaşları ve küçük kardeşlerine bu farkındalığı hissettirmeleri gerekmektedir.Öncelikle bu güzel programı İlçemize getiren Beypazarı Gençlik hizmetleri ve Spr İlçe Müdürü Baha TEKİN´e ve Gönül Dostları Derneği´ne candan teşekkürlerimi sunuyorum" diyerek sözlerine son vermiştir.

GönüGönüGönüGönüGönüGönüGönüGönüGönüGönüGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül DostlarıGönül Dostları

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.