ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Değerler Eğitimi ve Yetim Kardeşliği Proje Tanıtımları Yapıldı

İlçemizde Bulunan Tüm Okullarda Projeler ve Ar-Ge Birimi Sorumluları Tarafından Tüm Öğretmenlere Proje Tanıtımı Yapılmıştır.
Değerler Eğitimi ve Yetim Kardeşliği Proje Tanıtımları Yapıldı

İlçemiz bünyesinde bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde “Değerler Eğitimi” ve “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” proje tanıtımları Projeler ve Ar-Ge birimi sorumluları Kezban GENÇ ve Bekir ÇİMENDAĞ tarafından yapılmıştır.

Değerler Eğitimi Projesi çalışmalarının İlimizde de örnek teşkil edeceğini umduklarını belirten Kezban GENÇ, yıl sonunda da yapılan çalışmaların sergileneceğini söyledi.

Ayrıca Bekir ÇİMENDAĞ, “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesi tanıtımını yaptıktan sonra okul müdürü, müdür yardımcıları ve öğretmenlerin gerekli hassasiyeti göstermedikçe her iki projenin de amacına ulaşmayacağını, herkesin bu projeleri milli ve manevi duygularla sahipleneceğine inançlarının tam olduğunu belirtti.

 

Gönüllülük easına dayanan bu güzel projelerle ilgili öğretmenlerden olumlu geri bildirim alınmış olup, her ay İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Ziya YILDIRIM’a ve Şube Müdürlerimize de projeler hakkında rapor sunulacağı ayrıca belirtilmiştir.

 

Değerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer ÇalışmalarıDeğerler Eğitimi Seminer Çalışmaları

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.