ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayaş Belediye Başkanlığı ve Ayaş Milli Eğitim Müdürlüğü´nün Kahvaltı ve Ebru´lu Toplantısı

İlçemiz Gazi İlk-Orta Okulunda Belediye Başkanlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü Olarak Kahvaltı Yapıldı ve Ebru Sanatı icra edildi.
Ayaş Belediye Başkanlığı ve Ayaş Milli Eğitim Müdürlüğü´nün Kahvaltı ve Ebru´lu Toplantısı

 

 

 

İlçemiz Gazi İlk-Orta Okulunda düzenlenen kahvaltıya Ayaş Belediye Başkanı Sayın Bülent TAŞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Ziya YILDIRIM, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hikmet GEZER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Ömer ÖZERDEM, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Zehra KORKMAZ ve Okul Müdürleri katılmışlardır.

 

 

 

Kahvaltıda Okul Müdürleri’nin fiziki ihtiyaçları ve diğer problemler de görüşüldü.  Milli Eğitim Müdürlüğü ve Belediye Başkanlığı arasındaki güzel ve olumlu ilişkiler de toplantıya yansıdı. Belediye Başkanı Sayın Bülent TAŞAN, üzerlerine düşen görevi eğitim adına sonuna kadar severek yapacaklarını dile getirdi ve ayrıca Okul Müdürlerine olumlu çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Yaptıkları ve yapacakları katkılardan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Ziya YILDIRIM ve Okul Müdürleri, Belediye Başkanı Sayın Bülent TAŞAN´a teşekkür ettiler.

 

 

 

Toplantı sonunda Ebru Sanatı da anlatılarak Ebru denemeleri yapıldı.

 

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.