ANKARA AYAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI YAPILDI

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI GÜN BOYU DEVAM ETTİ.
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI YAPILDI

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

Öğretmenler Günü Kutlamaları sabah erken saatlerde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürlerimize ilçe personelinin tebrikleriyle başladı. Bayram havasında geçen kutlamalar İlçemiz ARGE öğretmenlerinin kendi aralarındaki kutlamalarla devam etti. Öğle saatlerinde Ayaş Belediyesi Düğün Salonunda Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle hazırlanan programın sunumu yapıldı. Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE biriminden Öğretmen Özge TEMUÇİN’nin sunumuyla başlayan programda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Ziya YILDIRIM,  günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaparken: “İlk emri oku olan bir dinin mensupları, Alimlerin mürekkebi şehidin kanından üstündür, diyen bir Peygamberin Ümmeti, Hocalarımızın atının çamuru bizim şerefimizdir diyen bir ecdadın torunlarıyız. Yeryüzünde öğretmenlikten daha mukaddes bir meslek bilmiyorum. Öğretmen geçmişin öğreticisi, geleceğin mimarıdır. Dünyanın her yerinde öğretmenler insanların en fedakar ve muhterem şahsiyetleridir. Dünyada her esere bir değer biçilir ama öğretmenin eserine değer biçilemez.” diyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğretmenlerimize verdiği önemi göstermiştir. Konuşmalarında emekli öğretmenlerimize de teşekkür ederek onları da aramızda görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Ayaş Belediye Başkanı Sayın Bülent TAŞAN’a da şükranlarını belirtmişlerdir.

      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Ziya YILDIRIM, Ayaş Belediye Başkanı Sayın Bülent TAŞAN’a kurumumuza yapmış olduğu katkılarından dolayı plaket vermiştir.

       Emekli öğretmenlerden Yılmaz BULUT’un konuşmaları sırasında okuduğu şiir programa ayrı bir güzellik katmıştır.

       Adaylığı kalkan öğretmenlerimiz Ayaş Naime Ali Karataş  Çok Programlı Lisesi Müdürü  Sayın Ayhan ÖNAL’ın rehberliğinde  yemin etmişlerdir.

       Program Öğretmenler için düzenlenen yemek programı ile devam etti.

       24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Ömeroğlu Mah. Süzen 4. Cad. No 8 Ayaş / ANKARA - 0 312 712 10 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.